Записатися на прийом
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо

Спортивний масаж

Про процедуру

Спортивний масаж є обов'язковим для кожної людини, яка займається спортом. Під час масажу особливу увагу приділяють тім частинам тіла, на які припадає основне навантаження під час фізичних тренувань.

Спортивний масаж допомагає зменшити час відновлення після навантаження для досягнення максимальної продуктивності під час тренування або після нього. Спортсмени виявили, що спеціально розроблений спортивний масаж сприяє гнучкості, знижує втому, підвищує витривалість, допомагає запобігти травмам і готує тіло до досягнення максимальних результатів.

Для тих, хто регулярно займається спортом, масаж щотижня може бути чудовим доповненням до звичайного ритму життя.

Спортивний масаж може виконуватися як до занять спортом, так і після.

Масаж безпосередньо перед тренуванням спрямован на підготовку м'язів спортсмена до роботи. Залежно від виду спорту, яким Ви займаєтесь, наші фахівці будують сеанс масажу. Якщо Ви легкоатлет або футболіст, то основна увага приділяється масажу ніг і т.д. Все це робиться для того, щоб під час занять спортом Ви не отримали травми.
Спортивний масаж після тренування спрямован на розслаблення напружених м'язів. Науково доведено, що завдяки масажу відновлення після тренування проходить вдвічі швидше

Також додатково до спортивного масажу, Ви можете спробувати кінезіотейпування. Сьогодні тейпи є невід'ємною частиною професійного спорту. Тейп дозволяє підняти шкіру в місцях запалення, достатньо лише 10 мікрон, щоб лімфатична рідина знову почала текти у потрібному напрямку.

Спортивний масаж - дуже відповідальна процедура, але Ви можете сміливо довірити її нашим фахівцям. Всі наші фахівці мають медичну освіту і чудово розуміють біомеханіку тіла, володіють анатомією, та можуть допомогти при різноманітних спортивних травмах.
Записатися на прийом
Натискаючи «Записатися», ви погоджуєтесь з умовами використання сайту
Послуги
Центр
© 2009–2022, Центр відновлення хребта та реабілітації
Публічна оферта
Центр відновлення хребта та реабілітації