Записатися на прийом
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо

Пошкодження меніска

Про діагноз

Колінний суглоб, напевно, є суглобом людського організму, який травмується частіше за всі інші. А найчастіше зустрічається пошкодження меніска колінного суглоба - хрящової прокладки, яка приймає на себе все навантаження, пов'язане з прямоходінням, амортизує суглоб, рятуючи його від перевантажень, забезпечує оптимальний збіг розмірів частин суглоба.

Саме з надмірними навантаженнями пов'язане таке пошкодження. Це підтверджується тим, що за лікуванням цієї травми в основному звертаються люди активного віку (від двадцяти до сорока років), які займаються спортом або несуть значні фізичні навантаження за родом своєї діяльності. Однак, досить часто, така проблема зустрічається і у людей похилого віку, тим, у кого пошкодження настало внаслідок дегенеративних змін у суглобі чи побутових травм.
При отриманні пошкодження меніска хворі часто травмують інші компоненти колінного суглоба. Наприклад, розтягують зв'язки, забивають м'які тканини, що оточують суглоб. Тому симптоми пошкодження меніска колінного суглоба найчастіше стає можливим виявити лише після того, як проходять інші травми. Такими симптомами є біль при згинанні та розгинанні суглоба, інфільтрація та випіт, тобто скупчення у порожнині суглоба набрякової рідини (ексудату або транссудату).

Одного разу отримане пошкодження меніска, навіть після відновлення нормальної роботи суглоба, загрожує проблемами надалі. Людина, яка отримала таке пошкодження, відразу ж потрапляє в групу ризику розвитку гонартрозу — артрозу колінного суглоба.
Будь-який розрив меніска викликає механічну нестабільність суглоба. При русі меніск починає зміщуватися і може заклинити колінний суглоб. Нога у коліні не розгинається і виникає так звана блокада суглоба.
При розриві рухома частина меніска, зміщуючись у суглобі, пошкоджує хрящ і без цієї захисної прокладки суглобові поверхні, торкаючись руху, руйнуються. Суглоб поступово руйнується та деформується.

Індивідуальний курс методів, підібраний нашими лікарями, допоможе:
  • запобігти розвитку артрозів та артритів у майбутньому;
  • зняти біль та запалення в коліні;
  • зміцнити зв'язки та м'язи;
  • відновити рухливість суглоба.
Досвід та майстерність наших лікарів та реабілітологів дозволяє нам гарантувати, що звернувшись до нас, до Центру, Ви отримаєте найкраще вирішення Ваших проблем зі здоров'ям, у чому б вони не полягали!
Записатися на прийом
Натискаючи «Записатися», ви погоджуєтесь з умовами використання сайту
Послуги
Центр
© 2009–2022, Центр відновлення хребта та реабілітації
Публічна оферта
Центр відновлення хребта та реабілітації