Записатися на прийом
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо

Плечолопатковий періартрит

Про діагноз

Плечолопатковий періартрит («заморожене плече») є дуже поширеним захворюванням плечового суглоба. Його характеризують біль під час руху, втрата функцій плеча та його тугорухливість.

Найчастіше при цьому стані складно виконувати будь-які різкі рухи, пов'язані зі згинанням або відведенням плеча. При «замороженому плечі» капсула суглоба запалюється та зморщується, що призводить до обмеження амплітуди рухів та болю. Капсула плечового суглоба - надзвичайно важлива структура: вона лежить найближче до кістки і за рахунок своїх еластичних властивостей не дає кісткам плеча вийти з оптимального становища.

"Заморожене плече" найчастіше виникає у людей 35-50 років і частіше у жінок. Розрізняють також кілька видів цього стану, залежно від причини:
1) Ідіопатичний (причина невідома) - найчастіше зустрічається.
2) Посттравматичне.

Методи лікування

1 Медикаментозна терапія
комплексна медикаментозна терапія. Нестероїдні протизапальні препарати та кортикостероїди призначаються для покращення рухливості суглобів, зняття болю та усунення запального процесу. Ліки мають багато побічних ефектів, тому велике значення має правильність дозування.
2 Фізіотерапевтичні процедури;
  • магнітотерапія;
  • ударно-хвильова терапія;
  • міостимуляція.
3 Лікувальна фізкультура
  • спеціальні комплекси лікувальної фізкультури;
  • ізометрична кінезіотерапія - індивідуальні гімнастичні техніки/вправи, за показаннями з елементами суглобового масажу.
4 Кінезіотейпування
Записатися на прийом
Натискаючи «Записатися», ви погоджуєтесь з умовами використання сайту
Послуги
Центр
© 2009–2022, Центр відновлення хребта та реабілітації
Публічна оферта
Центр відновлення хребта та реабілітації