Записатися на прийом
Залиште свої дані і ми вам передзвонимо

Епікондиліт («Лікоть тенісиста»)

Про діагноз

Латеральний епікондиліт, також відомий як «лікоть тенісиста», — найпоширеніший синдром надмірного використання ліктьового суглоба. При цьому стані ушкоджуються сухожилля м'язів-розгиначів передпліччя.

Слід пам'ятати, що лише 5% людей, які страждають від симптомів ліктя тенісиста, пов'язують свою травму з тенісом! Головна причина епікондиліту – хронічні контрактильні навантаження на сухожилля у місці початку м'яза на плечовій кістці. Латеральний епікондиліт найчастіше виникає на тлі навантажень, що повторюються, в які залучена верхня кінцівка, наприклад, при роботі з комп'ютером, піднятті тяжкості, різкій пронації і супинації передпліччя, а також при повторювальних коливальних рухах. Слід зазначити, що «лікоть тенісиста» зустрічається і в багатьох інших видах спорту, серед яких сквош, бадмінтон, бейсбол, плавання та змагання з метання. Також дуже часто латеральний епікондиліт можна виявити у людей, професія яких передбачає виконання рухів, що часто повторюються, однією і тією ж рукою. У групі ризику – електрики, теслярі, садівники, а також люди із сидячою роботою.

Методи лікування

1 Медикаментозна терапія
комплексна медикаментозна терапія. Нестероїдні протизапальні препарати та кортикостероїди призначаються для покращення рухливості суглобів, зняття болю та усунення запального процесу. Ліки мають багато побічних ефектів, тому велике значення має правильність дозування.
2 Фізіотерапевтичні процедури;
- магнітотерапія;
• - ударно-хвильова терапія;
• - міостимуляція.
3 Лікувальна фізкультура
• – спеціальні комплекси лікувальної фізкультури;
- ізометрична кінезіотерапія - індивідуальні гімнастичні техніки/вправи, за показаннями з елементами суглобового масажу.
4 Кінезіотейпування
Записатися на прийом
Натискаючи «Записатися», ви погоджуєтесь з умовами використання сайту
Послуги
Центр
© 2009–2022, Центр відновлення хребта та реабілітації
Публічна оферта
Центр відновлення хребта та реабілітації